KUJDES +18 Fotot nga instastory te Rita Orës, fotografohet vetëm me tanga

E për të “festuar” këtë sukses të saj, këngëtarja e njohur shqiptare ka postuar një seri fotosh në Instastory ku disa prej të cilave janë “bombë” fare. Ndonëse nuk është hera e parë, Rita ka publikuar një foto ku shihet e zhveshur lart ndërkohë që mbulon gjoksin me duar, kurse poshtë mban të veshur një palë tanga të zeza.

“Duke hyrë në 2018-ën…po, publikova një foto të prapanicës sime”, ka shkruar Rita bashkangjitur fotos.

Kliko dhe vazhdo be fotot super te nxehta te Rita Orës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *