Adelina Tahiri tregon barkun e fryrë (FOTO)

Adelina Tahirin e cila ka disa ditë që ka dhënë lajmin për shtatzëninë e saj,ajo ka zbuluar dhe gjininë e foshnjës e që është djalë shkruan Kosova Sot Online.

Në paraqitjen e fundit Adelina tregon dhe barkun e fryrë për ndjekësit e saj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*