Ajo se çka bejn live ne emision këngëtaret shqiptare do te mbetesh i shokuar… (Video)

Degjenerohen këngëtaret shqiptare në emisionin live prekin njëra-tjetrën (VIDEO)
Në emisionin e Kastro Zizos, “Rrokum Night” ishin mysafire dy këngëtaret : Shota Baraliu dhe Iva Aliko.
Gjatë emisionit Iva Aliko ngritet në këmbë dhe tregon vithet dhe gjoksin dhe pastaj Shota Baraliu i’a prek gjoksin live gjatë emisionit për të i’a treguar Kastros se si janë gjokset e Ivës.Në ndërkohë edhe Iva i’a kthen Shotës dhe i’a prek gjokset..per te par videon e plote kliko ne reklame… per me shume ketu shiko videon me poshte:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*