Anonim Si me zuri shitsi duke vjedhur ne butik dhe permos ta thirrur policin dha me ler te palloj dhe un….

Anonim nje dit dola te shetisja dhe shihja goca me shum stile te bukura un nuk kisha para te blija sdija qfar te bejn hyra ne nje butik te te vjedh ndonjegje nese mundem mora nje miniq e futa nen pantolona dhe isha duke dalur por me kishte percjellur nga kamerat dhe me tha ndal ku ishe duke shkuar pa paguar i thash me fal tha ne qofte se don meta falur me lert te palloj nuk dija qfar te beja pranova ai e mbylli deren dhe e nxorri un fillova tja….kliko ne reklam per vazhdim…..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*