Arian Cani deri tani ka puthur 251 femra ne Zone e Lire, ketu mund te shihni nje video permbledhje te te gjitha puthjeve |VIDEO|

Arian Cani njihet me perversitetin qe ai mban ne emision, dhe udhheqjen e emisionit Zone e Lire.
Edhe pse ai ka pasur shume mysafir ai ka thyer numer rekord ne puthje duke puthur rreth 251 femra te ndryshme qe ka pasur mysafir nga e gjithe bota. I pyetur se cfar mendon gruaja e tij ai ka thene se asaj i pelqejn keto pun qe bej, dhe do e beja saher qe do me jepeshtu mundesia.
Se fundmi ai ka qene protagoniste ne nje emision dhe ka tentuar ta puthe gazetaren, per me shume shtypeni reklamen me poshte dhe shikoni te gjitha puthjet e Canit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*