Armina Mevlani e tepron, poston foto duke kryer … (FOTO)

Blogerja e njohur Armina Mevlani ka zbuluar me anë të një foto mjaft sensuale se çfarë është dashuria për të.

Në një lidhje disa vjeçare me Shkëlzen Berishën, Armina ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Armina ka treguar se si ajo e ndjen dashurinë dhe në skemën e dy personave mjaft të afërt, blogerja ka shkruar thënie që duket se e shoqërojnë në raportin e saj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*