Asgjë nuk është Gjyste Vulaj në krahasim me vajzën e saj, shikoni se sa seksi duket (FOTO)

Bëmë nënë të të ngjajë…

Një shprehje kjo shumë e njohur e në këtë rast edhe e qëlluar plotësisht, shkruan Kosovarja.

Lidhur me ngjashmërinë e Gjystës dhe vajzës së saj Rosanës është diskutuar shpesh në mediet rozë. Janë vërtetë si dy pika uji, ku shpesh kur kanë pozuar së bashku thjeshtë nuk janë njohur.

E kësaj radhe, edhe pse nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, Rosana ka hedhur një fotografi shumë joshëse të gjoksit të saj, ku vërtetë çmend komentuesit e shumtë.

E për këtë, e dëshmon vet imazhi në vazhdim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*