Babi Me La Te Flej Tek Daja I Tij , Por Ai Filloi Te Me Prekte Dhe…

Babi me la te flej tek daja duke mendu qe ai me don si mbesen e tij por ai filloi te me prekte dhe … – Pershendetje te gjithve e ndjeva nevojen qe te tregoi edhe une historine time, isha e vogel diku 9 vjeqe dhe shkuam me babin te dajt,djali o dajes tim me mori mua prej babit i tha qe deshiron te fle me mua babi me la tek ai duke mendu qe me don si mbes te tijen,ai me..:Shtypni ne rekk lammennme poshte per te lexuar historine e plote:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*