Baby G nuk tregon fare mëshirë për meshkujt! Vjen me poza joshëse, krejtësisht e zhveshur nga shtrati

Baby G është këngëtare e respektuar nga publiku jonë

Ajo është shumë aktive me realizimin e projekteve të reja muzikore, e një të tillë ka paralajmëruar ta sjell shumë shpejt, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet më provokuese se kurrë më parë.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të ngushtë të shkurtër në të cilin kishte vënë në rend të parë gjoksin dhe të pasmet.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Baby G është “Mos u nal”, këngë kjo e publikuar gjatë dhjetorit të vitit që kemi lënë pas.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*