Belotelli me postimin më të çuditshëm në Instagram

Mario Balotelli vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pse jo në fushë por jashtë saj

Sulmuesi italian, Mario Baloteli kishte një problem në kofshën e majtë dhe nuk mundi të luante ndaj Monacos në Kupë të Francës të martën, çka i kushtoi skuadrës së tij me eliminim.

Ai ka postuar një video gjatë seancës së fizioterapisë, ku bën një koment shumë qesharak.

“Nuk është ashtu siç duket, ju betohem!!!”, shkruan Balotelli në Instagrm.

kliko reklamen per te pare videon:

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*