Bëri një status të ndjerë për humbjen e gjyshit, dhe i bashkangjiti videon të saja…NUDO!! (Vìďeo +18)

keni parasysh kur doni të bëni një status të ndjerë për një person të dashur që nuk jeton më dhe çdo gjë të shkojë ters? Kjo i ka ndodhur një vajze të re teksa donte të lajmëronte miqtë e saj për humbjen e gjyshit të saj.

Ajo e bëri gati statusin dhe i bashkangjiti fotot, problemi? Ishin foto të saj NUDO!

Ajo ia vuri fajin ios.10 sepse ajo tregon se i kishte fshire keto foto po krejt papritur dolën në pah dhe në një status të tillë.

Ajo kishte shkruar në status: “Fjalët nuk mund të përshkruajnë sa shumë je ti për mua. Disa nga kujtimet që kam me ty është kur jemi pranë liqenit.

Jam e lumtur që do takosh gjyshen sërish. Do më marrë malli. Të dua.”

Me siguri gjyshi po e sheh nga lart dhe kushedi, ndoshta po qesh!
Video mund ta shifni duke klikuar me posht per tu lidhur me fb e kesaj superpjeshke…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*