Bes Kallaku i publikon foton nga e shkuara, por reagimi i Ermalit e lë pa fjalë (FOTO)

Ata janë dy emra të njohur të humorit në vend dhe nuk ngurojnë asnjëherë të ‘ngacmojnë’  njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Paraditen e sot Bes Kallaku ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga koha kur Ermal Mamaqi punonte si DJ dhe nuk ishte kaq i njohur sa sot.

‘Ermal Mamaqi me shoqni hahahahaha’ shkruan Besi në foton ku Mamaqi duket me disa fansa të tij të vegjël.

Por reagimi i Ermalit është dhe më epik, pasi nuk e priste që Besi të kishte këtë foto.

‘Jooooooo. hahahahahahaha. ku e gjete mër’ ka shkruar Ermali, ndërsa Kallaku i ka thënë thejsht se dhe ai ka rrjetin e veta. /Gazeta Express/ 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*