Bes Kallaku publikon këngën e re: Ja me kë erdhi në duet këtë herë! para një ore

Pas këngës ‘Baftjari’, një bashkëpunim me këngëtarin e muzikës popullore Ylli Baka , dyshja ka sjellë tashmë ‘Çohu kërceni’.

‘Baftjari’ u kthye në një nga hitet e verës që lamë pas dhe pritet që pot ë njëjtin efekt të shkatojnë dhe ritmi I këngës më të re.

Ndërkohë që Besi ka njoftuar publikimin e këtij bashkëpunimi, çifti janë ‘arratisur’ drejt Santorinit për disa ditë relaksi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*