Bisha ruse që po çmend rrjetin social

Anastasiya Kvitko ka pozuar së fundmi duke u shfaqur tejet seksi në kostumet që kishte zgjedhur për të veshur, shkruan Indeksonline.

Rusja bukuroshe definitivisht po çmend ndjekësit e saj në Instagram.

Me gjoksin tejet të formësuar dhe me vithet e saj bombastike, Anastasia duket një super-femër.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*