Cana me urim special për ditëlindjen e Balajt

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj, ka festuar ditën e sotme 27-vjetorin e lindjes së tij.

Ai ka postuar në “Instagram” një fotografi të tortës së ditëlindjes dhe shumë futbollistë të njohur e kanë uruar shkodranin për ditëlindjen. Ndër urimet e shumta, më i veçanti ishte ai i ish-kapitenit të Kombëtares, Lorik Cana.

 

 

 

 

 

 

“Urime ditëlindja vëllaçko ishallah edhe shumë të tjera të lumtura! Dhe mos harro, ha shumë molto!”, ishte urimi i Lorikut.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*