Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet “mat” (Pamje)

Ledri kapet “mat” me pornostaren shqiptare…
Te dy janë të suksesshëm në profesionet e tyre, Ledri në muzikë ndërsa Alby në industrinë e pornografisë. Ajo është 20 vjeç dhe është super seksi. Por bukurisë së Albyt nuk i ka rezistuar dot as reperi shqiptar Ledri Vula. Ai është kapur “mat” teksa ka i ka bërë ‘follow’ në Instagram. Me siguri edhe Alby e njeh Ledrin dhe gjithashtu duhet të jetë fanse e muzikës së tij…Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne link.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *