Çmendet çifti shqiptar, i mbuluar nga ….

Paola Hila dhe Kristi Firi është çifti shqiptar që ka mbuluar një pjesë të madhe të trupit me tatuazhe.

Ata ishin sot të ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan nga ku treguan se si nisi pasioni për tatuazhet dhe tatuazhet e para që kanë bërë.

“Tatuazhi i parë ka qenë më i rëndësishmi për mua pasi prej tatuazhit të parë zbulova pasionin për to. Më është dukur një gjë shumë e thjeshtë për tu bërë. Ka qenë si dashuri me shikim të parë. Tatuazhi im i parë ka qenë një trial që sot nuk ekziston më”, tha Kristi.

Ndërkohë Paola tha se tatuazhi i saj i parë ka qenë fjala “Sorry” të cilin e ka bërë pasi kur ka humbur gjyshen me të cilën ka qenë shumë e lidhur.

Kliko reklamen per ta pare videon:

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*