Çmenduri shqiptare, s*ks në mes të ditës në kryeqytet, çifti del në dritare dhe…(Foto+18)

Një çift ka zgjedhur dritaren e Hotelit Grand në Prishtinë që të bëjë seks publikisht.
Në fotot e mëposhtme shihet një çift duke bërë seks në pikë të ditës në qendër të Prishtinës në hotelin “Grand Prishtina”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*