Courtney poston foto nudo në dush pas divorcit (Foto)

Courtney Stodden ka tronditur fansat e saj duke festuar divorcin me postimin e fotove të shkëputura nga një video nudo e saj në dush.

Modelja 23-vjeçare magjepsëse ekspozon trupin e saj siç e ka bërë nëna, tërësisht e zhveshur përpara se të hyj në dush.
Bukuroshja e ekranit u divorcua nga bashkëshorti i saj, ylli i Green Mile, Doug Hutchison gjatë kësaj jave.

Ajo ishte martuar me aktorin kur ishte vetëm 16 vjeç dhe ai ishte 50 vjeç. Courtney shkroi në Instagram: “Kjo ditë shënon një kapitull të ri në jetën time”.Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*