Del gjysmë nudo në plazh, “tërbohet” ish-sulmuesi i Interit: Idiote, hiqe këtë foto

E mbani mend sulmuesin argjentinas, Mauro Zaraten? Ka luajtur me Lazion, Interin, Fiorentinën në Seria A? Natalie Webber është bashkëshortja simpatike e futbollistittë njohur.

Ajo shquhet për format e saj seksi dhe për fotot provokuese që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, Natalie ka postuar një foto provokuese në plazh me bikini, për të cilën është bërë xheloz dhe Zarate.

Sulmuesi që aktualisht luan me Al-Nasr Dubai, i ka komentuar bashkëshortes së tij, duke i kërkuar që ta fshijë foton.

“Idiote, çfarë bën… duhet ta heqësh atë foto. Me gjithë ato komente që ke marrë…”, ka shkruar Zarate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *