Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës, incizon veten gjysmë nudo në shtrat

Modelja ruse, Demi Rose po vazhdona akoma të jetë në qendër të vëmendjes të mediave rozë.

Vendin nuk po ua lëshon konkurenteve të saj seksi, e që këtë e ka dëshmuar me incizimin e fundit të bërë në shtrat, shkruan lajmi.netNë këtë postim të cilin e hodhi në Instastory, Demi shihet gjysmë e zhveshur.

Ajo njihet për provokimet e tilla dhe ndjekësit e saj në këtë rrjet social i shpërblen me foto nudo e gjysmë nudo.Demi shquhet për vithet dhe gjoksin bombastik.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*