Deputetja shqiptare rrëzohet nga shkallët jashtë parlamentit

Takat e larta dhe shkallët e lagura nga shiu duket se nuk janë kombinimi më i mirë për një deputete.

Pas seancës plenare të parë vitin 2018, deputetja e PD, Lindita Metaliaj është rrëzuar në shkallët e Kuvendit.  

Duket se ‘syri i keq’ ka mbërritur edhe në oborrin e institucionit ligjvënës shqiptar, duke shkaktuar një situatë aspak të këndshme për deputeten demokrate.

Menjëherë për t’i ardhur në ndihmë kanë shkuar kolegët e saj siç është deputeti demokrat Agron Shehaj.
Shikone videon ne linken posht provoni dy linket per tu hapur video.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*