Dhjetë fotografitë me të cilat Anastasya ka çmendur fansat….

Anastasya Kvitko, gjatë vitit 2017 ka qenë njëra ndër femrat më të komentuara në botën e showbizit të huaj.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, rusja super seksi ka ‘dridhur’ një rrjet të tërë me pothuajse të gjitha fotografitë që ka postuar por dhjetë prej tyre kanë qenë kulmi.

 

 

 

Madje me to dëshmohet se Kim ka mbetur nën hije dhe këtë mund ta vlerësoni edhe vetë pasi t’i shihni këto fotografi.

Kujtojmë se Anastsia njihet si rivalja e Kim Kardashian./Lajmi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliko me poshte reklamen per te pare videon :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *