Dikur Çiljeta, tani kjo është femra shqiptare me gjoksin më të bukur

Në fillim u njoh me publikun si motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj por duket se tani ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë.

Jehona Dreshaj çdo ditë e më shumë po i çmend ndjekësit e saj në Instagram me format e saj bombastike. Këtë falë edhe gjoksit të saj ku shpesh lakmohet nga komente të shumta që i vijnë bukuroshes në rrjetet e saj sociale.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*