“Dilara” e dashuruar marrëzisht pas bashkëshortit shqiptarit, shikoni si e puth atë (Foto)

Ebru Ozkan është sinonim i bukurisë turke, aktorja më shumë se për profesionin e saj komentohet për pamjen joshëse dhe shijen e mirë të stilit.

 

Ajo i dha fund beqarisë me aktorin shqiptar nga Shkupi, Ertan Saban, me të cilin ka një raport të shkëlqyer.

 

Image

Të paktën këtë e prezanton në media çifti, që shpesh edhe ndiqen nga mediet.

 

Mirëpo Ebru një fotografi të postuar në Instagram e tregon se është e dashuruar kokë e këmbë në burrin e saj.

 

Image

Një puthje me plot pasion e dashuri, Ebru e ndau edhe me fansat e saj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*