Do e martoje nje vajze me virgjinitetin e humbur? Ja si përgjigjen të rinjët shqipëtar? |VIDEO|

E virgjër apo jo? Të rinjtë shqiptarë duket se janë në kërkim të ideales.Për mikrofonin e BOOM ata shprehen se do ti kalojnë bashkëshortet e ardhshme në skaner, për të provuar virgjërinë e tyre.Ndërkohë sociologët e konsiderojnë absurd mentalitetin e të rinjve shqiptarë, të cilët pas shumë vitesh jetese në vende të Europës kthehen në Shqipëri për te kërkuar ‘Kutinë e Pandorës’ të pa cënuar.Të virgjër se s’bën, jam prej Kukësi! Shtypeni rekljamen me poshte dhe shikoni se cfar shprehin te rinjet a do pranonin apo jo..kl-iko mbi rek-lam per ta pare videon e plote nga kjo intervist:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*