“Dua ta ketë atë mikun 30 cm”, zonja nga Tirana cmend rrjetin me kërkesat e saj për ‘dashnor’ (Video)

Videoja e një zonje nga Tirana, e cila kërkon një person për të kaluar natën apo për të shfryrë epshet e saj seksuale, është duke u bërë hit në internet.
Imazhet dhe fjalët e zonjës, e cila thotë se quhet Alda, po qarkullojnë me shpejtësi në të gjitha faqet në mediat sociale. E veçanta e zonjës është se jo vetëm që kërkon partner, por ka edhe disa kritere shumë interesante për të.Alda do dikë që të jetë mes 30-35 vjeç, por moshën e saj nuk e tregon, ndërsa nuk nguron të flasë edhe për madhësinë e gjatësinë e organit gjenital të partnerit potencial.
Ajo shprehet:Jam Alda nga Tirana. Dua një të dashur. Të ketë moshën 30-35 vjeç. Dua të mos prishet shpejt dhe të ketë atë mikun 30cm të gjatë. Faleminderit për mirëkuptimin”.:JA DHE VIDEO E PLOTE KLIKO REKLAMEN SHIKOJE:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*