E FUNDIT: Ditë zie për Shkelzen Jetishin, humb njeriun më të shtrenjtë…

Ditë zie për Shkelzen Jetishin, humb njeriun më të shtrenjtë….Këngëtari Xeni sot ka humbur nje person shum te dashur ne jeten e tij, e cila ishte e sëmurë tash e një kohë të gjatë. Kjo ditë ka qenë mjaftë e trishtueshme për këngëtarin e mirënjohur. Ai ka humbur kete person te cilin do ta kuptoni nga video te cilen ai e ka postuar ne rrjetet sociale sod pasdite, ne videon me posht ajo tregon se kush ishte ky person me i dashur per te, shtypni posht reklamen dhe ju hapet kjo video e dhimbshme:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *