E kërcënon me thikë në ashensorë, vajza nuk guxon të lëvizë e ky ia bënë… (VIDEO +18)

Një video e cila është publikuar 17 orë më parë dhe është kapur nga kamerat e sigurisë shfaqë një djalë me disa tatuazhe dhe me thikë në dorë duke e kërcënuar një vajzë e cila ishte bashkë me të në ashensorë, per me shume kliko ne reklam per te pare videon e plote…shikoni videon me poshte…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*