“E nxjerr gjoksin sa herë të dua!”, Albërie Hadërgjonaj ia zbulon Arian Çanit (Video)

Albërie Hadërgjonaj është kritikuar javën e kaluar ku u shfaq në mbrëmjen e parë të spektaklit Your Face Sound Familiar me një fustan të kuq i cili i nxirrte në hap gjoksin. 

Dhe këtë javë ajo ka ardhur ndryshe, e veshur me një këmishë të bardhë, por ky detaj nuk i ka shpëtuar anëtarit tjetër të jurisë, Arian Çanit, i cili e cilësoi si një “dorëzim” para presionit të mediave. Dhe për të treguar që as nuk e vret mendjen fare, Albëria filloi të zbulojë gjoksin duke e hapur mjaft shumë pjesën e përparme.
Shikoni pamjet provokuese me posht…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*