E Papritur: Luana Vjollca pyetet në emision live, “A ke bërë marredhenie me ish të dashurin Adrian Gaxhen?? ja përgjigja e Luanes që e befasoi gjithë publikun

Adrian Gaxha e Luana Vjollca, janë dy emra mjaft të njohur për mediat shqiptare. Kjo për faktin, se dikur ata kishin një lidhje mjaft serioze, por që pas një kohe i dhan fund lidhjes së tyre. Ndërsa Sot Luana është edhe më terheqese me bukurin e saj, në një emision e ftuar ishte Luana Vjollca ku ajo tregoi shumë sekrete për jetën e saj, po ashtu nuk mund të ikte pa marrë ndonjë pyetje për Adrian Gaxhen që ishte ish i dashuri i saj, dhe i erdhi një mjaft provokuese, ku pyetja ishte kështu, “A ke bërë marredhenie me ish të dashurin Adrian Gaxhen?? Luana dha një përgjigje që e befasoi gjithë publikun shikoeni, shtypni posht reklamen dhe ju hapet video e emisionit kur Luana jep përgjigjen:

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*