EKSKLUZIVE: Sigurohet fotografia ku shihet Fero duke ia futur duart Baby G-së te ‘zogu’(foto lajm)

Gordana Kingji dhe reperi Fero ka zëra të shumtë që kanë qenë në një lidhje të mundshme, pavarësisht asaj se këta të dy asnjëherë nuk e kanë konfirmuar një gjë të tillë.Afërsia që kanë treguar këta të dy në rrjetet sociale, s’ka gjasa të ndodhë mes një shoku e e një shoqe. Të paktën në një fotografi të siguruar nga “GazetaBlic” mund të shihni këngëtarin e ri të ‘OnRecords’, Feron teksa ia ka futur duart në organin gjenital, Gordana Kingjit (Baby G).kliko me posht per te par fotografite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *