Eksluzive: Adelina Ismaili pozon nga shtrati, shikoni sa hot duket …por

Adelina Ismaili cilësohet diva shqiptare.

Këtë e ka dëshmuar me çdo paraqitje të saj, e cila me atraktivitetin dhe energjinë e cila sjell tek audienca shqiptare ka arritur të mbledh një numër të madh të fansave.

Adelina ka realizuar një mori hitesh të mëdha e madje shumë të suksesshme ku edhe ka bërë që emri i saj të përflitet edhe sot. Edhe pse që një kohë është larguar nga skena muzikore këngëtarja Ismaili vazhdon të mbajë aktiv ndjekësit që ka.

Së fundmi ajo është rikthyer me një imazh nga shtrati ku duket tejet e bukur dhe mahnitëse me këtë dukje të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *