Elona: Ja si më zuri daja në dhomë me nusen e tij duke u … , Ai nuk ma prishi qejfin, por … / VIDEO +18

Dhe u ul duke ber mhb me mua dhe me ngacmoi me disa mhb pun femrash e kshu por kjo tip i hedhur dmth tip ngacmues pak kurvice eshte 35 vjece por ka nje trup super . E mhb e siper u nxeh mhb de fillova ta prek me duar qe gjoja boll mos me pyet ma per femra .Dhe me puth ne faqe edhe un ja kthej puthjen ne faqe ne ate moment me kapi nke ndjesi e madhe dhe e putha me qafe aty ne buze dhe mu hedh siper meje ne preher . Pasi u puthem pak i thash boll se po na vi njeri jo jo tha nuk vjen kush se vonon burri dhe u zhveshem. Kliko ne reklamen me posht dhe prit disa sekonda per tpar videon…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*