Enca shfaqet në momente intime me modelin e njohur (FOTO)

Teksa të gjithë janë në pritje të publikimit të vidioklipit të ri të Encës, “Dua”, këngëtarja e ka shuar pak kureshtjen duke postuar një sekuencë të tij.

Siç vihet re nga pamjet, Enca dhe modeli spanjoll Pierluigi Fracassi, do të shfaqen në skena shumë të nxehta. Që të dy shihen duke u puthur me pasion.

Enca e veshur vetëm me të brendshme shfaqet duke zhveshur Pierluigin teksa kamera fokusohet te trupi i tij.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*