Ermali thotë se e ka motër Linda Morinën! Ja dëshmia e tij e çuditshme

Ermal Mamaqi është njëri ndër aktorët e humorit i cili në Shqipëri pëlqehet shumë, madje ai ka hap dhe një emision të tijin në TV Klan, ku prej kohësh i argëton fansat e tij, shkruan “Kosovarja”.

Por, Ermali nuk ndalet vetëm me emisionin që e bën, ai vazhdimisht nëpër rrjetet sociale hedh batuta të ndryshme të cilat i bëjnë fansat e aktorit të qeshen shumë.

E fundit është një foto të cilën ai e ka kombinuar Linda Morinën me vetën e tij, e që më pas këtë foto në fjalë e shoqëron me këto fjalë: “Cka kane motrat Libohva më shumë se ne? Motrat Morina”. Ku më pas nuk kanë munguar komentet e ndjekësve të Ermalit të cilët kanë “plasur” në të qeshura.Kjo këngëtare shumë ë njohur i kërkon Ermalit t’i gjejë burrë.

u si mendoni më të mira janë Motrat Libohova apo këto Morina?

 

 

 

 

.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*