Femra më e bukur shqiptare vjen me poza të reja (Foto)

Adrola Dushi padyshim që është femra më e bukur shqiptare.

Është fytyra e saj e ëmbël ajo e cila gjithmonë shkëlqen edhe atëherë kur është pa pikë grimi.


Dushi së fundi ka realizuar një fotosesion të ri, dhe si gjithnjë edhe kësaj radhe duket kaq unike.

Ndryshe, Dushi është e martuar dhe është nënë e një djali. Aktualisht ajo po zhvillon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Kliko më posht për të parë videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *