FJOLLA MORINA DHE SHKENDA DUBOVA PUTHEN NE EMISION LIVE,(+18 VIDEO)

Kjo eshte puthja ne buze e Fjolles me Shkenden Big mama Ka bere qe Kengetaret Fjolla Morina dhe Shkenda Dubova te puthen ne studion e saj.Dy kengetaret Fjolla Morina dhe Shkenda Dubova jan shum shoqe njera me tjetren por kete dashni ato sonte e kane shprehur ne nje forme tjeter.Media ka siguruar foto kur ato te dyja jane puthur gjat emisionit.Kliko me poshte per te pare videon e tyre ose ne linkun me posht dhe lexoni me shumë informacione nga ky artikull

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*