Foto/ Nga Brazili bëjnë tifo për Mesin, Suzi Kortez “tërbon” rrjetet sociale

Ish-Mis Bum Bum, Suzi Kortez, tashmë një modele e “Play Boy”, ndiqet nga më shumë se 1 milionë fansa në “Instagram”. Ajo është një nga të preferuarat e agjensive të reklamimit për të brendshmet seksi.

Kjo edhe për shkak të formave të saj.Braziliania Kortez njihet gjithashtu edhe si një tifoze e zjarrtë e Barcelonës. Këtë nuk nguron ta shfaq në postimet e saj, madje dallohet qartë që mbështet një argjentinas si Lionel Mesi. Për të, rivaliteti Argjentinë-Brazil nuk vlen fare. Më poshtë video dhe foton kli ko per ta hapur fotot:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*