Fotolajm/ Transferimi te Panathinaikosi, Kaçe i mëson të birit futbollin

Mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Ergys Kace, u transferua në janar nga PAOK-u te Panathinaikosi.

Për ekipin nga Selaniku, ai ishte i padëshirueshëm, por të Panathinaikosi ai po merr minuta dhe po luan mirë.

Ai ka postuar një foto në profilin e tij në “Facebook”, ku shfaqet duke luajtur me top me të birin.

Si duket, Kaçe e ka kaluar momentin e vështirë dhe po kalon disa momente të mira në aspektin profesional.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*