Futbollisti shqiptarë i shënon Fenerbahçes golin e jetës (video)

Kukësi po luan në Antalia ndeshjen e tretë të fazës përgatitore për pjesën e dytë të sezonit. Pas dy fitoreve në takimet e para ndaj Kajserispor dhe Bursaspor, këtë herë skuadra e Pakult do të ketë përballë një rival më të fortë, gjigandët e Fenerbahçes.

Eshte Elis Bakaj qe me nje goditje spektakolare realizon nje gol te cmendur duke lene me goje hapur te pranishmit.

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*