Fyerje prej rrugaçësh/ Deputetët e PS, femrave të PD: Hajde me ha k****, ik se po të q**!

Parlamenti shqiptar është kthyer në një vend fyerjesh, sharjesh, ngacmimesh seksuale si dhe me fjalor të cilin as rrugaçët me të poshtër nuk e përdorin.Nëse do të kishit dëgjuar sot se çfarë fyerjesh kanë lëshuar deputetët e mazhorancës kundër deputeteve të opozitës, do të kishit kuptuar se kodi i etikës ka mbaruar për t’i lënë vendin kodit të luftës dhe atij të ngacmimit seksist.Edhe deputetët e opozitës shanë dhe bërtitën kundër kryeministrit Rama:Ja dhe videokliko rekklamm dhe shiko kujdes pamjet:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*