Gazetarja i prek gjoksin dhe të pasmet Çiljetës (Video)

E nisi me Kallashin dhe së fundmi ‘pre’ e saj është këngëtarja Çiljeta Xhilaga, shkruan lajmi.net.

Në intervistën e fundit të saj të realizuar me Çilin, ajo i teston gjoksin dhe tregon se është origjinal, duke e prekur atë.

Por nuk mbeti me kaq. Dasara tha se Çiljeta ka edhe të pasme simpatike kështu duke ja prekur edhe ato ‘live’ në emision.

Për më shumë mund ta shihni videon e plotë më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *