Gjelbrona E Dëshmon Edhe Këtë Herë, Se Është Modelja Më ‘E Nxehte’ Kosovare

Modelja nga Prizreni, Gjelbrona Gashi shquhet për linjat trupore bombastike që nuk përton t’i vë në pah

Për opinionin e gjerë u bë e njohur që nga pjesëmarrja e saj në videoklipin e Capital T me këngën ‘Ti je ma e mira’, e cila ishte protagoniste e klipit.

Modelja Gashi, është tejet aktive në rrjetet sociale ku publikon imazhe të llojllojshme e në këto të fundit ajo shfaqet mjaft atraktive..Shtyppni ne rekkk lammenme poshte dhe pas 5 sekondave ju hapen fotot me s3ks1 te modeles gjysem cullak(KUJDES PAMJET):

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*