Granit Xhaka tregon momente romantike me gruan e tij (Foto)

Granit Xhaka është futbollisti shqiptar i cili jeton dhe vepron në Zvicër kurse pëlqehet dhe kërkohet nga ekipi të njohura botërore.

Ai së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në “Instagram” ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, Leonita Lekaj.

Graniti ka shfaqet 6 momentet e tij më romantike me gruan dhe duket se ata të dy janë shumë të dashuruar me njëri tjetrin.

Ndryshe, Graniti konsiderohet si një mashkull me pamje goxha të bukur dhe mund të themi ka shumë fanse femra në mbare botën, por sytë e tij janë vetëm të Leonita.

26552971_1957699191145481_1786749936_n

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *