Griezmann zgjedhë klubin e tijë !!!

Barcelona nuk ka të ndalur dhe është ka prin edhe në garë për sulmuesin e Atletico Madridit, Antonie Griezmann

Sulmuesi francez, Antonie Griezmann dëshiron të largohet nga Atletico Madrid, për të luajtur në një skuadër më të madhe ku do të kishte mundësinë të fitonte edhe tituj.

Manchester United është skuadër shumë e interesuar për francezin, por sipas ESPN, favorite mbetet Barcelona.

Griezmann nuk do të largohet gjatë janarit, por dëshiron të largohet në fund të sezonit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*