“Harbohet” Neymar, skena intime me të dashurën

Kur të gjithë janë në ankth për pjesëmarrjen e tij në Botëror, braziliani Neymar vendos t’ju heqë mendjen fansave të tij me disa foto të reja.

Ylli i PSG-së ka publikuar disa foto teksa shihet në skena intime duke u puthur e përqafuar me të dashurën.

Çifti është thuajse i zhveshur dhe është duke shijuar disa momente pasioni.

Futbollisti brazilia dhe modelja, Bruna Marquezine i janë rikthyer edhe njëherë dashurisë së tyre dhe duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*