Histori +18/ Shokon vajza shqiptare, burri më detyroi që të….. me fqinjin serb

Një vajzë nga Mitrovica ka shokuar me historinë e saj se çfarë i ka ndodhur me bashkëshortin e saj dhe me fqinjin serb.

“Pershendetje Jam Nita nga mitrovica dhe dua te tregoj si cdo dite me pallon fqinji serb

Ai ishte shok i ngushte me burrin tim dhe cdo dite vinin ne shtepi me disa serbe te tjere dhe luanin playstation mirepo me bast

Nje dite pa dijenine time serbi dhe burri kishin vene bast ne grate e tyre , cili do humbas do humbas dhe gruan pra poqese fiton burri im do shkonte ne shtepine e tij dhe e kunderta

Ate dite mbaj mend ishte pranvere dhe une kisha veshur nje fustan te shkurter aq sa me dukeshin edhe kofshet e mia

Ne nje moment derisa po beja kafe per ta degjova brohorimen e serbit qe fluturonte nga gezimi. Me nxori burri ne korridor dhe me tregoi qe duhej te palloheja me serbin ngaqe i tille kishte qene basti. Ne fillim refuzoja edhe pse kisha deshire mirepo burri me tha qe e kisha patjeter

U futa ne dhome dhe direkt ju ula serbit ne preher derisa burri shikonte. E kapa ne k** dhe e zhvesha duke filluar te ja mar ne goje nga inati qe kisha ndaj burrit

Burri doli jashte ndersa serbi me lepiu aq forte pi**** saqe isha ne qiellin e shtate

Me ngrehu njeren kembe dhe me futi ka*** i cili ishte dyfish nga i burit tim. Mmmmm po fluturoja nga gezimi sepse nuk isha mesuar sex pa nderprerje. Me q** ne te gjitha pozitat qe i kisha pare vetem ne enderr. Burri u fut ne dhome pas 1 ore dhe u habit pasiqe ai kurre nuk e bente me shume se 5 minuta

Nga ajo dite e din edhe burri im shkoj shume shpesh ne banesen e atij kur i shkon gruaja ne pune

Burri nuk me ndalon dot pasiqe ai vete e kerkoi

Tanime edhe ata 3 shoke serb qe i kishte burri i humbi pasiqe ja pallojne nusen kur te ju cohet

Kam 24 vite, e martuar vitin e kaluar kurse burri eshte 29 vjec

Kjo me ndodhi nje muaj pas marteses”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*