Histori personale/ E bëra me komshiun,për 80 euro më la pa fjalë, te dytën do ia jap pa para!!

Jam një femër që shpejt më ngrihet gjaku. Ndoshta më shumë se femrave të tjera… Por, kam gjetur mbështetje te fqinji im, pasi i dashuri ka kohë që ka harruar të bëjë seks me mua…Historia ime është interesante. Me burrin tim jam njohur në një ndejë në hotelin “Grand”, në Prishtinë, para rrafsh pesë vjetësh. Ishim duke festuar 8 Marsin një mori femrash të ministrisë sime, ku edhe punoj. Në një tavolinë paksa më larg nesh ndodheshin tre burra dhe teksa pinin kafe njëri nuk m’i ndante sytë assesi. Shikimi i tij më bëri kureshtare: Më njihte nga ndokund apo më shihte për herë të parë?
Dhe, ndodhi si ndodhi, gjatë asaj ndeje më …shtyppni ne rekkk lammenme poshte per te lexuar rrefimin e plote:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*