Hysaj në duart e Strakoshës, Lila humbet duelin me Kaçen

Fundjavë e nxehtë për futbollistët shqiptarë në Europë, të cilët do të luajnë ndeshje vendimtare për fatet e sezonit të tyre. Dueli më i rëndësishëm dhe vendimtar është ai i Napolit të Hysajt kundër Lacios së Strakoshës. Në rrugëtimin për titullin kampion, skuadrës së Sarrit i del përballë Lacio.
Hysaj ka qenë në dyshim për këtë ndeshje pasi nuk është stërvitur me ekipin, por ditën e djeshme ka dhënë sinjale pozitive.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*